PRO INVESTORY:
Hlavní stránka Napíš dopis Mapa webu

Infolinka:
+420 776 450 921

Skype:
lionvdv

E-mail:

 

REÁLNÁ FAKTA O VÝHODNÝCH INVESTICÍCH DO ČESKÝCH NEMOVITOSTÍ

Fact 1: Stabilita. Důvěryhodnost. Ziskovost.

Nemovitosti v centru Evropy jsou prestižní a rentabilní, a bez ohledu na finanční krize jejich ceny dlouhodobě rostou.
 

Fact 2: Nemovitosti se zárukou zisku

Před koupí nemovitosti Vám předložíme komplexní expertní ocenění její investiční přitažlivosti a předpověď ziskovosti v případě jejího pronájmu.
 

Fact 3: Komplexní přístup a služby evropské úrovně

Převezmeme veškerou rutinní práci, spojenou jak s výběrem nemovitosti, samozřejmě při respektování Vašich nároků a požadavků, tak se zajištěním úplného právního servisu při všech krocích, a také s následující správou koupené nemovitosti tak, abychom Vám zajistili maximalizaci zisku. Jedinou Vaší povinností se stane převzetí vyúčtování a převzetí výnosu.
 

Fact 4: Koupě nemovitosti za cenu 50 - 70 % tržní ceny

Vzhledem k dohodám s bankami a významnými úvěrovými společnostmi Česka, máme možnost kupovat zastavené nemovitosti, a to jak přímo, tak v aukcích, a to za velmi příznivé ceny.
Kromě toho naše zkušenosti a naše profesionalita při oceňování nemovitostí nám umožňují získat maximální slevy při koupích na volném trhu.
 

Fact 5: Zvýšená ziskovost v rámci sociálního programu „Žijeme s jistotou“

Investování v rámci sociálního programu „Žijeme s jistotou“ - to je (ve srovnání s běžným pronájmem nemovitosti) vysoce stabilní vložení kapitálu do nemovitosti se zajištěním proti inflaci a s velkým ziskem
 

Fact 6: Kvalitní nemovitost ve střední Evropě - všechny podmínky pro pohodlný život

Koupě nemovitosti v Česku - to není jen rozumný způsob bezpečných a ziskových investic, ale také svoboda pohybu do celé Evropě bez vízových omezení a příležitost prožít pohodlný život v Evropské Unii.
 

Fact 7: Zisk v kapse, jazyk za zuby

V případě potřeby zajistíme a garantujeme anonymitu koupě nemovitosti a utajení jejího nového vlastníka, a také zabezpečíme zisk před nežádoucí pozorností.


 

INVESTIČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:

Druh nemovitosti:

VÝBĚR NEMOVITOSTI

Účel:

Typ nemovitosti:

- Rodinný dům - Byt
- Komerční - Pozemek

Cena: